*

Condoleances en gebed bij vliegramp Ukraine

http://media.nu.nl/m/m1mxqo5ac48p_sqr256.jpg/nederland-krijgt-mogelijk-waarnemersrol-in-onderzoek-mh17.jpgVlucht MH17 van Amsterdam naar Kuala Lumpur, Maleisië

Het bericht dat een vliegtuig van Malaysian Airlines op weg van Amsterdam naar Kuala Lumpur in de oostelijke helft van de Ukraine, nabij de Russische grens is neergestort en dat alle 298 inzittenden daarbij zijn omgekomen, heeft de pastores in de regio Hilversum/Wijdemeren diep geschokt. Wij willen hiermee ons medeleven betuigen aan de familieleden van de slachtoffers die nu zo volkomen onverwacht hun dierbaren moeten missen onder deze tragische omstandigheden.

In de vieringen in dit weekend zullen wij de slachtoffers gedenken en voor hun zielenrust bidden. Voor de vele nabestaanden bidden wij om kracht en troost.

De pastores van de regio Hilversum/Wijdemeren

joomla template