*

Jubileumconcert Kamerkoor Revoce

Op zondag 18 maart viert kamerkoor Revoce dat zij al twintig jaar prachtige concerten geeft. Voor dit jubileum is gekozen uit bijzondere koorwerken die in het teken staan van het komende Paasfeest. Op het programma staan:

Dietrich Buxtehude (1637-1707),
“Jesu meines Lebens Leben” Cantate v Goede Vrijdag “Nimm von uns Herr” Cantate BWV 101

Johann Sebastian Bach  (1685-1750).
“Komm, Jesu, komm”  BWV 229 Motet voor twee koren “Christ lag im Todes Banden” BWV 4 Cantate v Pasen

Deze muziekstukken zullen worden afgewisseld met 2 Cello werken van Bach door Ephraim van IJzerlooij. Revoce staat onder leiding van de vakkundige dirigente Nedyalka Todorova en de begeleiding wordt verzorgd door een speciaal samengesteld ensemble.
Het concert begint om 15.00 uur. Kosten: 15 euro.

joomla template